ГРАДИНСКА АРКА 240Х40Х250СМ GARDEN STAR HD-10506
Код: 234852
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
- ВИСОЧИНА : 250.00 см
Купи на изплащане
от5.02 €
/
9.82лв.
Лихва, такси и ГПР

10х13.29€
/
10х25.99лв.
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-10506 |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ВИСОЧИНА | 250.00 см |
| ШИРИНА | 240.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 8939973758156 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























