ГРАДИНСКА АРКА 240Х40Х250СМ GARDEN STAR HD-10506
Code: 234852
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ
- HEIGHT : 250.00 см
See credit plans
from5.02 €
/
9.82лв.
Interest, fees and APR

10х13.29€
/
10х25.99лв.
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-10506 |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| HEIGHT | 250.00 см |
| WIDTH | 240.00 см |
| LENGTH | 40.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 8939973758156 |
No documents were found for this product

English 
























