ГРАДИНСКА АРКА 140X37X240CM GARDEN STAR HD-10504
Код: 239591
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
- ВИСОЧИНА : 240.00 см
Доставка:
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-10504 |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ВИСОЧИНА | 240.00 см |
| ШИРИНА | 140.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 37.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 8939973756152 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























