ГРАДИНСКА АРКА 140X37X240CM GARDEN STAR HD-10504
Code: 239591
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ
- HEIGHT : 240.00 см
Shipping:
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-10504 |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| HEIGHT | 240.00 см |
| WIDTH | 140.00 см |
| LENGTH | 37.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 8939973756152 |
No documents were found for this product

English 

























