LED СТЕННА ЛАМПА 8W 4200K ХРОМ HOROZ KANARYA-8
Код: 110875
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : KANARYA-8
- МОЩНОСТ W : 8.0 W
- ЦОКЪЛ : LED
- ЦВЯТ : ХРОМ
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | KANARYA-8 |
| ИЗТОЧНИК НА СВЕТЛИНА | LED |
| МОЩНОСТ W | 8.0 W |
| ЦОКЪЛ | LED |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 570 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 40.0 см |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4200K |
| EAN | 8680985551715 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












