LED СТЕННА ЛАМПА 8W 4200K ХРОМ HOROZ KANARYA-8
Code: 110875
In stock
Short Description
- MODEL : KANARYA-8
- MAXPOWER-W : 8.0 W
- SOCKET : LED
- COLOUR : ХРОМ
Shipping:
| Brand | HOROZ |
| MODEL | KANARYA-8 |
| LIGHT SOURCE | LED |
| MAXPOWER-W | 8.0 W |
| SOCKET | LED |
| POWER OF ILLUMINATION | 570 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| DIAMETER SM | 40.0 см |
| COLOUR | ХРОМ |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4200K |
| EAN | 8680985551715 |
No documents were found for this product

English 












