АПЛИК PASTO 40W E14 НИКЕЛ/МАТ EGLO PASTO
Код: 433025
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : PASTO
- МОЩНОСТ W : 40.0 W
- ЦОКЪЛ : E14
- ЦВЯТ : ХРОМ, БЯЛО
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | PASTO |
| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 20 LM |
| МАТЕРИАЛ | стомана,стъкло алабастър |
| ВИСОЧИНА | 18.00 см |
| ЦВЯТ | ХРОМ, БЯЛО |
| ТЕГЛО | 0.740 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759133122 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











