АПЛИК PASTO 40W E14 НИКЕЛ/МАТ EGLO PASTO
Code: 433025
In stock
Short Description
- MODEL : PASTO
- MAXPOWER-W : 40.0 W
- SOCKET : E14
- COLOUR : ХРОМ, БЯЛО
Shipping:
| Brand | EGLO |
| MODEL | PASTO |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SOCKET | E14 |
| POWER OF ILLUMINATION | 20 LM |
| MATERIAL | стомана,стъкло алабастър |
| HEIGHT | 18.00 см |
| COLOUR | ХРОМ, БЯЛО |
| WEIGHT | 0.740 kg |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759133122 |
No documents were found for this product

English 











