АПЛИК E14 ЧЕРЕН LIGHTEX DALIA
Код: 227363
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : DALIA
- ЦОКЪЛ : E14
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ | DALIA |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА | 12.00 см |
| ШИРИНА | 9.00 см |
| ВИСОЧИНА | 11.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКА, MAX 1X7W LED |
| EAN | 3800883161310 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











