АПЛИК E14 ЧЕРЕН LIGHTEX DALIA
Code: 227363
In stock
Short Description
- MODEL : DALIA
- SOCKET : E14
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL | DALIA |
| SOCKET | E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| LENGTH | 12.00 см |
| WIDTH | 9.00 см |
| HEIGHT | 11.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКА, MAX 1X7W LED |
| EAN | 3800883161310 |
No documents were found for this product

English 











