АПЛИК E14 ЧЕРЕН EGLO POLLICA
Код: 242777





Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : POLLICA
- ЦОКЪЛ : E14
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | POLLICA |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА, СТЪКЛО |
| ДЪЛЖИНА | 6.50 см |
| ВИСОЧИНА | 10.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО | 0.280 kg |
| EAN | 9002759986247 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













