АПЛИК E14 ЧЕРЕН EGLO POLLICA
Code: 242777





The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- MODEL : POLLICA
- SOCKET : E14
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | EGLO |
| MODEL | POLLICA |
| SOCKET | E14 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | СТОМАНА, СТЪКЛО |
| LENGTH | 6.50 см |
| HEIGHT | 10.50 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT | 0.280 kg |
| EAN | 9002759986247 |
No documents were found for this product

English 













