АКУМУЛАТОРНА СОЛАРНА СТАНЦИЯ 2560WH V-TAC
Код: 247214






Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от32.61 €
/
63.78лв.
Лихва, такси и ГПР

10х86.32€
/
10х168.83лв.
Цена: 1079.00 €863.20 € / 1688.27 лв.
Спести: 20 %
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W | 3000.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ДЪЛЖИНА | 30.30 см |
| ШИРИНА | 34.30 см |
| ВИСОЧИНА | 53.60 см |
| ТЕГЛО | 34.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800170260603 |

Български 














