АКУМУЛАТОРНА СОЛАРНА СТАНЦИЯ 2560WH V-TAC
Code: 247214






The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
See credit plans
from32.61 €
/
63.78лв.
Interest, fees and APR

10х86.32€
/
10х168.83лв.
Price: 1079.00 €863.20 € / 1688.27 лв.
Save: 20 %
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W | 3000.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| LENGTH | 30.30 см |
| WIDTH | 34.30 см |
| HEIGHT | 53.60 см |
| WEIGHT | 34.000 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800170260603 |

English 














