АКУМУЛАТОРНА ПРЪСКАЧКА МАРОСА MG-AS16L8AH
Код: 245491




Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ : 16.00 L
- МАКС ДЪЛЖИНА НА ПРЪТА : 0.90 см
- МАКС ДЪЛЖИНА НА МАРКУЧА : 1.20 см
- НАПРЕЖЕНИЕ : 14.4 V
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 8.00 Ah
Доставка:
| Марка | МАРОСА |
| МОДЕЛ | MG-AS16L8AH |
| ТИП ПРЪСКАЧКА | ГРЪБНА |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕПАРАТ | 16.00 L |
| МАКС НАЛЯГАНЕ ЗА ХЕРБИЦИДИ | 7.50 bar |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА ПРЪТА | 0.90 см |
| МАКС ДЪЛЖИНА НА МАРКУЧА | 1.20 см |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 14.4 V |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 8.00 Ah |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800233874426 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













