АКУМУЛАТОРНА ПРЪСКАЧКА МАРОСА MG-AS16L8AH
Code: 245491




The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- FLUID TANK VOLUME : 16.00 L
- MAX SPRAYER LANCE LENGTH : 0.90 см
- MAX SPRAYER HOSE LENGTH : 1.20 см
- VOLTAGE : 14.4 V
- BATTERY CAPACITY : 8.00 Ah
Shipping:
| Brand | МАРОСА |
| MODEL | MG-AS16L8AH |
| TYPE SPRAYER | BACKPACK |
| FLUID TANK VOLUME | 16.00 L |
| MAX HERBICIDES PRESSURE | 7.50 bar |
| MAX SPRAYER LANCE LENGTH | 0.90 см |
| MAX SPRAYER HOSE LENGTH | 1.20 см |
| VOLTAGE | 14.4 V |
| BATTERY CAPACITY | 8.00 Ah |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800233874426 |
No documents were found for this product

English 













