Идеалните резултати се постига с комфортна работа
Skil GV1E0630CA е лека и компактна 2 в 1 акумулаторната ножица за трева и храсти. Благодарение на дизайна си тя предлага изключителен комфорт при работа.

Български 
| Марка | SKIL |
| МОДЕЛ | GV1E0630CA |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | KEEP COOL |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ | 200 mm |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА | 120 mm |
| СТЪПКА НА НОЖА | 8 mm |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.600 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719643004864 |