Идеалните резултати се постига с комфортна работа
Skil GV1E0630CA е лека и компактна 2 в 1 акумулаторната ножица за трева и храсти. Благодарение на дизайна си тя предлага изключителен комфорт при работа.

English 
| Brand | SKIL |
| MODEL | GV1E0630CA |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | KEEP COOL |
| WORKING WIDTH WITH SHRUB BLADE | 200 mm |
| WORKING WIDTH WITH GRASS BLADE | 120 mm |
| TOOTH SPACING | 8 mm |
| PRODUCT WEIGHT | 0.600 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 8719643004864 |