АКУМУЛАТОРЕН ВЕРИЖЕН МИНИ ТРИОН DEWALT DCMPS520N-XJ 18 V, ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА 20.00 см, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 235833
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА : 8.6 m/s
Доставка:
Купи на изплащане
от5.79 €
/
11.32лв.
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ | DCMPS520N-XJ |
| ТИП ТРИОН | МИНИ ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| ЗАРЯДНО | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | DEWALT 18V XR |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 20.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА | 8.6 m/s |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.000 kg |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048821404 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















