АКУМУЛАТОРЕН ВЕРИЖЕН МИНИ ТРИОН DEWALT DCMPS520N-XJ 18 V, BAR LENGTH 20.00 см, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 235833









The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- BAR SPEED : 8.6 m/s
Shipping:
See credit plans
from5.67 €
/
11.09лв.
Interest, fees and APR

10х15.00€
/
10х29.34лв.
| Brand | DEWALT |
| MODEL | DCMPS520N-XJ |
| SAW TYPE | MINI CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| CHARGER | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | DEWALT 18V XR |
| BAR LENGTH | 20.00 см |
| BAR SPEED | 8.6 m/s |
| PRODUCT WEIGHT | 2.000 kg |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 5035048821404 |
No documents were found for this product

English 

















