АКУМУЛАТОРЕН ВЕРИЖЕН МИНИ ТРИОН BLUE BIRD CS 22-04 10.8 V, БРОЙ БАТЕРИИ 2, 2.50 Ah, ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА 10.00 см
Код: 235753
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 10.8 V
- СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА : 6.5 m/s
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | BLUE BIRD |
| МОДЕЛ | CS 22-04 |
| ТИП ТРИОН | МИНИ ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 10.8 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 2 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2.50 Ah |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯ 2 | 2.50 Ah |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 10.00 см |
| МАКСИМАЛЕН РАЗРЕЗ | 10.00 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.790 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8025518404043 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















