АКУМУЛАТОРЕН ВЕРИЖЕН МИНИ ТРИОН BLUE BIRD CS 22-04 10.8 V, BATTERY COUNT 2, 2.50 Ah, BAR LENGTH 10.00 см
Code: 235753
Short Description
- VOLTAGE : 10.8 V
- BAR SPEED : 6.5 m/s
Shipping:
Per customer request
| Brand | BLUE BIRD |
| MODEL | CS 22-04 |
| SAW TYPE | MINI CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 10.8 V |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| BATTERY COUNT | 2 |
| BATTERY CAPACITY | 2.50 Ah |
| BATTERY CAPACITY 2 | 2.50 Ah |
| BAR LENGTH | 10.00 см |
| CUTTING SECTION | 10.00 см |
| PRODUCT WEIGHT | 0.790 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8025518404043 |
No documents were found for this product

English 


















