АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА УДАРНА БОРМАШИНА NEXTOOL MAX55-232 20 V, 55.00 nm, БРОЙ БАТЕРИИ 2, 2.00 Ah, КУФАР
Код: 224522
🛠️ Майсторска супер седмица
Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
NEXTOOL АКУМ.БЕЗЧ.УД.БОРМАШИНА
NEXTOOL АКУМ.БЕЗЧ.УД.БОРМАШИНА
В наличност
Рейтинг:
( от 3 ревюта )
Кратко описание
  • ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
  • МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 55.00 nm
  • БРОЙ СКОРОСТИ : 2
  • КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 2.00 Ah
  • БРОЙ БАТЕРИИ : 2
Безплатна доставка
Спести: 30 %
Количество
Пробиване и завинтване в широк спектър от задачи "Направи си сам"
NEXTOOL MAX55-232 е здрава и многофункционална безжична ударна бормашина, предназначена за широк спектър от задачи "Направи си сам". Разполага с мощен безчетков мотор, който осигурява ефективна работа и дълъг живот. Бормашината работи с 18V батерия, осигуряваща максимален въртящ момент от 55 Nm, което е повече от достатъчно за повечето задачи по пробиване и завинтване.
Без изненадващо свършила батерия по време на употреба
Прецизен контрол на въртящия момент с 22 степени за настройка
МОДЕЛ
MAX55-232
ТИП БАТЕРИЯ
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ
20 V