АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА УДАРНА БОРМАШИНА NEXTOOL MAX55-232 20 V, 55.00 nm, BATTERY COUNT 2, 2.00 Ah, TOOL CASE
Code: 224522
🛠️ Master super deals week
The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
NEXTOOL АКУМ.БЕЗЧ.УД.БОРМАШИНА
NEXTOOL АКУМ.БЕЗЧ.УД.БОРМАШИНА
In stock
Рейтинг:
( from 3 reviews )
Short Description
  • BATTERY TYPE : Li-Ion
  • VOLTAGE : 20 V
  • MAXIMUM TORQUE : 55.00 nm
  • NUMBER OF GEARS : 2
  • BATTERY CAPACITY : 2.00 Ah
  • BATTERY COUNT : 2
Free delivery
Save: 30 %
Quantity
Пробиване и завинтване в широк спектър от задачи "Направи си сам"
NEXTOOL MAX55-232 е здрава и многофункционална безжична ударна бормашина, предназначена за широк спектър от задачи "Направи си сам". Разполага с мощен безчетков мотор, който осигурява ефективна работа и дълъг живот. Бормашината работи с 18V батерия, осигуряваща максимален въртящ момент от 55 Nm, което е повече от достатъчно за повечето задачи по пробиване и завинтване.
Без изненадващо свършила батерия по време на употреба
Прецизен контрол на въртящия момент с 22 степени за настройка
BrandNEXTOOL
MODEL
MAX55-232
BATTERY TYPE
Li-Ion
VOLTAGE
20 V