АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА БОРМАШИНА MAKITA DDF492RTJ 18 V, 130.00 nm, БРОЙ БАТЕРИИ 1, 1.50 Ah, КУФАР
Код: 246671
Кратко описание
- ТИП БАТЕРИЯ : Li-ion
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 130.00 nm
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 1.50 Ah
- БРОЙ БАТЕРИИ : 1
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ | DDF492RTJ |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ | 130.00 nm |
| СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ | 22 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-550 / 0-2100 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 76 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 13 мм |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1.50 Ah |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| КУФАР | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 197050011688 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























