АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА БОРМАШИНА BOSCH PROFESSIONAL GSR 12V-30 12 V, 30.00 nm, БРОЙ БАТЕРИИ 2, 2.00 Ah
Код: 127205
BOSCH АК. ВИНТОВ. GSR12V-30 PROFESSIONAL
В наличност
Кратко описание
  • ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 12 V
  • МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ : 30.00 nm
  • БРОЙ СКОРОСТИ : 2
  • КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 2.00 Ah
  • БРОЙ БАТЕРИИ : 2
  • ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Поръчай сега и вземи от: "" Днес
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от5.78
/
11.30лв.
Лихва, такси и ГПР
Unicredit Logo
/
Количество
Отлично представяне в задачи по завинтване и пробиване
Акумулаторната безчеткова бормашина Bosch Professional GSR 12V-30 предлага висок клас функции при завинтване и пробиване в дърво и метал.
По-висока скорост с ниска консумация на енергия за повишена ефективност на работа
Двустепенен редуктор за регулиране на оборотите гарантира фина адаптация към нуждите на задачата
Удобен за използване в тесни пространства и за завинтване над нивото на главата
Специално проектирани акумулаторни батерии с по-дълъг живот на експлоатация
Включени са две литиево-йонни батерии 18V / 2.0Ah, част от акумулаторното семейство на Bosch Professional. Батериите са проектирани със специална защита на акумулаторните клетки, благодарение на която осигуряват по-голяма продължителност на експлоатация с едно зареждане. Иновативна система за защита от прегряване подобрява разсейването на топлината от вътрешната към външната страна на батерията за по-дълъг живот и по-добра издръжливост на натоварване. Предлага се с комплект битове - 24 броя, 14 броя свредла за дърво и метал и текстилна чанта за лесен пренос и съхранение.
МаркаBOSCH PROFESSIONAL
МОДЕЛ
GSR 12V-30
ТИП БАТЕРИЯ
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ
12 V
ИНДИКАТОР ЗАРЯДА НА БАТЕРИЯТА
Не
МАКСИМАЛЕН ВЪРТЯЩ МОМЕНТ
30.00 nm
СТЕПЕНИ НА ВЪРТЯЩИЯ МОМЕНТ
21
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
БРОЙ СКОРОСТИ
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО
20 мм
МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ
10 мм