АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА БОРМАШИНА BOSCH PROFESSIONAL GSR 12V-30 12 V, 30.00 nm, BATTERY COUNT 2, 2.00 Ah
Code: 127205
BOSCH АК. ВИНТОВ. GSR12V-30 PROFESSIONAL
In stock
Short Description
  • BATTERY TYPE : Li-Ion
  • VOLTAGE : 12 V
  • MAXIMUM TORQUE : 30.00 nm
  • NUMBER OF GEARS : 2
  • BATTERY CAPACITY : 2.00 Ah
  • BATTERY COUNT : 2
  • SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
Order now and pick up from: "" Today
Free delivery
See credit plans
from5.78
/
11.30лв.
Interest, fees and APR
Unicredit Logo
10х15.29
/
Price:  152.90 / 299.05 лв.
Quantity
Отлично представяне в задачи по завинтване и пробиване
Акумулаторната безчеткова бормашина Bosch Professional GSR 12V-30 предлага висок клас функции при завинтване и пробиване в дърво и метал.
По-висока скорост с ниска консумация на енергия за повишена ефективност на работа
Двустепенен редуктор за регулиране на оборотите гарантира фина адаптация към нуждите на задачата
Удобен за използване в тесни пространства и за завинтване над нивото на главата
Специално проектирани акумулаторни батерии с по-дълъг живот на експлоатация
Включени са две литиево-йонни батерии 18V / 2.0Ah, част от акумулаторното семейство на Bosch Professional. Батериите са проектирани със специална защита на акумулаторните клетки, благодарение на която осигуряват по-голяма продължителност на експлоатация с едно зареждане. Иновативна система за защита от прегряване подобрява разсейването на топлината от вътрешната към външната страна на батерията за по-дълъг живот и по-добра издръжливост на натоварване. Предлага се с комплект битове - 24 броя, 14 броя свредла за дърво и метал и текстилна чанта за лесен пренос и съхранение.
BrandBOSCH PROFESSIONAL
MODEL
GSR 12V-30
BATTERY TYPE
Li-Ion
VOLTAGE
12 V
BATTERY LEVEL INDICATOR
No
MAXIMUM TORQUE
30.00 nm
NUMBER OF TORQUE STEPS
21
IDLE SPEED 1/min
NUMBER OF GEARS
2
DRILLING CAPACITY IN WOOD
20 мм
DRILLING CAPACITY IN METAL
10 мм