РЕШЕТКА ЗА PVC ВЪЗДУХОВОД VENTS 571
Код: 469740
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 73.00 мм
- ШИРИНА : 137.00 мм
- ВИСОЧИНА : 88.00 мм
Доставка:
| Марка | VENTS |
| МОДЕЛ | 571 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 73.00 мм |
| ШИРИНА | 137.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 88.00 мм |
| EAN | 4823016229311 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












