РЕШЕТКА ЗА PVC ВЪЗДУХОВОД VENTS 571
Code: 469740
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 73.00 мм
- WIDTH : 137.00 мм
- HEIGHT : 88.00 мм
Shipping:
| Brand | VENTS |
| MODEL | 571 |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 73.00 мм |
| WIDTH | 137.00 мм |
| HEIGHT | 88.00 мм |
| EAN | 4823016229311 |
No documents were found for this product

English 












