| D | D1 | B | L | мерна единица |
|---|---|---|---|---|
| 160 | 125 | 148 | 29 | mm |
РЕШЕТКА VENTS MV125BVs
Код: 447391
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 160.00 мм
- ШИРИНА : 29.00 мм
- ВИСОЧИНА : 125.00 мм
Доставка:
| Марка | VENTS |
| МОДЕЛ | MV125BVs |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 160.00 мм |
| ШИРИНА | 29.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 125.00 мм |
| EAN | 4823016200600 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












