| D | D1 | B | L | мерна единица |
|---|---|---|---|---|
| 160 | 125 | 148 | 29 | mm |
РЕШЕТКА VENTS MV125BVs
Code: 447391
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 160.00 мм
- WIDTH : 29.00 мм
- HEIGHT : 125.00 мм
Shipping:
| Brand | VENTS |
| MODEL | MV125BVs |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 160.00 мм |
| WIDTH | 29.00 мм |
| HEIGHT | 125.00 мм |
| EAN | 4823016200600 |
No documents were found for this product

English 












