| a | a1 | D | D1 | b | b1 | L | мерна единица |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 113 | 110 | 103 | 100 | 59 | 55 | 137 | mm |
ПРЕХОД ПЛОСКО-КРЪГЪЛ VENTS 511
Код: 447410
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 137.00 мм
- ШИРИНА : 55.00 мм
- ВИСОЧИНА : 110.00 мм
Доставка:
| Марка | VENTS |
| МОДЕЛ | 511 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 137.00 мм |
| ШИРИНА | 55.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 110.00 мм |
| EAN | 4823016212801 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












