| a | a1 | D | D1 | b | b1 | L | мерна единица |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 113 | 110 | 103 | 100 | 59 | 55 | 137 | mm |
ПРЕХОД ПЛОСКО-КРЪГЪЛ VENTS 511
Code: 447410
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 137.00 мм
- WIDTH : 55.00 мм
- HEIGHT : 110.00 мм
Shipping:
| Brand | VENTS |
| MODEL | 511 |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 137.00 мм |
| WIDTH | 55.00 мм |
| HEIGHT | 110.00 мм |
| EAN | 4823016212801 |
No documents were found for this product

English 












