| a | b | c | мерна единица |
|---|---|---|---|
| 55x110 | 143 | 32 | mm |
КОЛЯНО ХОРИЗОНТАЛНО 90° ХОРИЗОНТАЛНО VENTS 5251
Код: 447413
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 143.00 мм
- ШИРИНА : 110.00 мм
- ВИСОЧИНА : 55.00 мм
Доставка:
| Марка | VENTS |
| МОДЕЛ | 5251 |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 143.00 мм |
| ШИРИНА | 110.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 55.00 мм |
| EAN | 4823016212757 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












