| a | b | c | мерна единица |
|---|---|---|---|
| 55x110 | 143 | 32 | mm |
КОЛЯНО ХОРИЗОНТАЛНО 90° ХОРИЗОНТАЛНО VENTS 5251
Code: 447413
In stock
Short Description
- MATERIAL : PVC
- COLOUR : БЯЛ
- LENGTH : 143.00 мм
- WIDTH : 110.00 мм
- HEIGHT : 55.00 мм
Shipping:
| Brand | VENTS |
| MODEL | 5251 |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | БЯЛ |
| LENGTH | 143.00 мм |
| WIDTH | 110.00 мм |
| HEIGHT | 55.00 мм |
| EAN | 4823016212757 |
No documents were found for this product

English 












