XPS КОРНИЗ PWX 03 200 СМ.
Код: 469839
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИСТИРЕН XPS
- ДЪЛЖИНА : 2000.00 мм
- ШИРИНА : 42.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 42.00 мм
Доставка:
| МОДЕЛ | PWX 03 200 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИСТИРЕН XPS |
| ДЪЛЖИНА | 2000.00 мм |
| ШИРИНА | 42.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 42.00 мм |
| ЦВЕТОВА ГАМА | БЯЛА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЪГЛОВ ДЕКОРАТИВЕН КОРНИЗ БЯЛ |
| EAN | 4007155125295 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











