XPS КОРНИЗ PWX 03 200 СМ.
Code: 469839
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИСТИРЕН XPS
- LENGTH : 2000.00 мм
- WIDTH : 42.00 мм
- THICKNESS : 42.00 мм
Shipping:
| MODEL | PWX 03 200 СМ. |
| MATERIAL | ПОЛИСТИРЕН XPS |
| LENGTH | 2000.00 мм |
| WIDTH | 42.00 мм |
| THICKNESS | 42.00 мм |
| COLOUR | БЯЛА |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЪГЛОВ ДЕКОРАТИВЕН КОРНИЗ БЯЛ |
| EAN | 4007155125295 |
No documents were found for this product

English 











