ТАБЕЛКИ ЗА РАСТЕНИЯ PALISAD
Код: 228614
В наличност
Доставка:
| Марка | PALISAD |
| ТИП | ТАБЕЛКИ |
| ВИСОЧИНА | 15.00 см |
| ШИРИНА | 5.50 см |
| ДЪЛЖИНА | 3.50 см |
| КОНСТРУКЦИЯ | ПЛАСТМАСА |
| ПОКРИТИЕ | ПЛАСТМАСА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 20 БР |
| EAN | 4044996084831 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













