ТАБЕЛКИ ЗА РАСТЕНИЯ PALISAD
Code: 228614
In stock
Shipping:
| Brand | PALISAD |
| TYPE | ТАБЕЛКИ |
| HEIGHT | 15.00 см |
| WIDTH | 5.50 см |
| LENGTH | 3.50 см |
| CONSTRUCTION | ПЛАСТМАСА |
| FINISH | ПЛАСТМАСА |
| ADDITIONAL INFORMATION | 20 БР |
| EAN | 4044996084831 |
No documents were found for this product

English 













