КОМПЛЕКТ МИНИ ПАРНИК С LED 5БРОЯ С 12 ГНЕЗДА GARDEN STAR HD-10863
Код: 237164











Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Цена: 17.99 €11.69 € / 22.86 лв.
Спести: 35 %
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-10863 |
| ТИП | МИНИ ПАРНИК |
| ВИСОЧИНА | 14.00 см |
| ШИРИНА | 17.50 см |
| ДЪЛЖИНА | 14.00 см |
| КОНСТРУКЦИЯ | ПЛАСТМАСА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 5БРОЯ ПО 12 ГНЕЗДА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8939973832153 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















