КОМПЛЕКТ МИНИ ПАРНИК С LED 5БРОЯ С 12 ГНЕЗДА GARDEN STAR HD-10863
Code: 237164











The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
Price: 17.99 €11.69 € / 22.86 лв.
Save: 35 %
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-10863 |
| TYPE | МИНИ ПАРНИК |
| HEIGHT | 14.00 см |
| WIDTH | 17.50 см |
| LENGTH | 14.00 см |
| CONSTRUCTION | ПЛАСТМАСА |
| ADDITIONAL INFORMATION | 5БРОЯ ПО 12 ГНЕЗДА |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939973832153 |
No documents were found for this product

English 



















