ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН ЗА ШИНА 300 MM HUSQVARNA X-CUT S93G 3/8 1.3 45DL
Код: 226467
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.30 мм
- СТЪПКА НА ВЕРИГАТА : 3/8"
- БРОЙ ЗВЕНА : 45
- ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА : 12 "
Доставка:
| Марка | HUSQVARNA |
| МОДЕЛ | X-CUT S93G 3/8 1.3 45DL |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА | 1.30 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 3/8" |
| БРОЙ ЗВЕНА | 45 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 12 " |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.149 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.149 kg |
| EAN | 7393080704122 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












