ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН ЗА ШИНА 300 MM HUSQVARNA X-CUT S93G 3/8 1.3 45DL
Code: 226467
In stock
Short Description
- THICKNESS : 1.30 мм
- PITCH LENGTH : 3/8"
- NUMBER OF LINKS : 45
- FOR BAR LENGTH : 12 "
Shipping:
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | X-CUT S93G 3/8 1.3 45DL |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE | CHAIN |
| THICKNESS | 1.30 мм |
| PITCH LENGTH | 3/8" |
| NUMBER OF LINKS | 45 |
| FOR BAR LENGTH | 12 " |
| PRODUCT WEIGHT | 0.149 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 0.149 kg |
| EAN | 7393080704122 |
No documents were found for this product

English 












