ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН DAEWOO DCC16
Код: 139117
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.50 мм
- ДЪЛЖИНА : 400.00 мм
- СТЪПКА НА ВЕРИГАТА : 0.325
- БРОЙ ЗВЕНА : 66
- ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА : 400 "
Доставка:
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ | DCC16 |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА | 1.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 0.325 |
| БРОЙ ЗВЕНА | 66 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 400 " |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.300 kg |
| EAN | 7799034006944 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













