ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН DAEWOO DCC16
Code: 139117
In stock
Short Description
- THICKNESS : 1.50 мм
- LENGTH : 400.00 мм
- PITCH LENGTH : 0.325
- NUMBER OF LINKS : 66
- FOR BAR LENGTH : 400 "
Shipping:
| Brand | DAEWOO |
| MODEL | DCC16 |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE | CHAIN |
| THICKNESS | 1.50 мм |
| LENGTH | 400.00 мм |
| PITCH LENGTH | 0.325 |
| NUMBER OF LINKS | 66 |
| FOR BAR LENGTH | 400 " |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 0.300 kg |
| EAN | 7799034006944 |
No documents were found for this product

English 













