ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН 3/8, 50 ЗВЕНА HUSQVARNA X-CUT S93G
Код: 226468
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.30 мм
- ДЪЛЖИНА : 14.00 мм
- СТЪПКА НА ВЕРИГАТА : 3/8 "
- БРОЙ ЗВЕНА : 50
- ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА : 14 "
Доставка:
| Марка | HUSQVARNA |
| МОДЕЛ | X-CUT S93G |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА | 1.30 мм |
| ДЪЛЖИНА | 14.00 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 3/8 " |
| БРОЙ ЗВЕНА | 50 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 14 " |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.164 kg |
| EAN | 7393080704139 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












