ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН 3/8, 50 ЗВЕНА HUSQVARNA X-CUT S93G
Code: 226468
In stock
Short Description
- THICKNESS : 1.30 мм
- LENGTH : 14.00 мм
- PITCH LENGTH : 3/8 "
- NUMBER OF LINKS : 50
- FOR BAR LENGTH : 14 "
Shipping:
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | X-CUT S93G |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE | CHAIN |
| THICKNESS | 1.30 мм |
| LENGTH | 14.00 мм |
| PITCH LENGTH | 3/8 " |
| NUMBER OF LINKS | 50 |
| FOR BAR LENGTH | 14 " |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 0.164 kg |
| EAN | 7393080704139 |
No documents were found for this product

English 












