ВЕРИГА ЗА МОТОРЕН ТРИОН 0.325, 64 ЗВЕНА UNIVERSAL 577615134
Код: 450437
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.30 мм
- ДЪЛЖИНА : 380.00 мм
- СТЪПКА НА ВЕРИГАТА : .325
- БРОЙ ЗВЕНА : 64
- ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА : 15 "
Доставка:
| Марка | UNIVERSAL |
| МОДЕЛ | 577615134 |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА | 1.30 мм |
| ДЪЛЖИНА | 380.00 мм |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | .325 |
| БРОЙ ЗВЕНА | 64 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 15 " |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.420 kg |
| EAN | 7391736015424 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













