ВЕРИГА ЗА МОТОРЕН ТРИОН 0.325, 64 ЗВЕНА UNIVERSAL 577615134
Code: 450437
In stock
Short Description
- THICKNESS : 1.30 мм
- LENGTH : 380.00 мм
- PITCH LENGTH : .325
- NUMBER OF LINKS : 64
- FOR BAR LENGTH : 15 "
Shipping:
| Brand | UNIVERSAL |
| MODEL | 577615134 |
| GARDEN ACCESSORIES TYPE | CHAIN |
| THICKNESS | 1.30 мм |
| LENGTH | 380.00 мм |
| PITCH LENGTH | .325 |
| NUMBER OF LINKS | 64 |
| FOR BAR LENGTH | 15 " |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 0.420 kg |
| EAN | 7391736015424 |
No documents were found for this product

English 













