ВЕРИГА ЗА ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ТРИОН 3/8, 57 ЗВЕНА DAEWOO DCC16E
Код: 139119
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.30 mm
- ДЪЛЖИНА : 400.00 mm
- СТЪПКА НА ВЕРИГАТА : 3/8
- БРОЙ ЗВЕНА : 57
- ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА : 400 "
Доставка:
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ | DCC16E |
| ТИП ГРАДИНСКИ АКСЕСОАР | ВЕРИГА |
| ДЕБЕЛИНА | 1.30 mm |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 mm |
| СТЪПКА НА ВЕРИГАТА | 3/8 |
| БРОЙ ЗВЕНА | 57 |
| ЗА ШИНА С ДЪЛЖИНА | 400 " |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.300 kg |
| EAN | 7799034007002 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














